2109/51
Kinesisk bakke af træ, dekoreret med optog i perlemor og digt. 19 årh. L. 71 cm. H. 41 cm. Monteret i ramme.
mange mangler af perlemor, rammen ikke tilpasset
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag