2013/833
Dansk møbeldesign
To væghængte reoler af massiv teak med synlige samlinger. H. 40,5. B. 40,5. D. 28. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag