12013/149
Et par skitseblade med figurstudier. Begge blade med studier på bagsiden. Usign. Bly på papir. 26×16,5 og 26×23. Uindrammede. (2)
Papir let gulnet. Begge med småpletter. Det ene blad ned mindre revne og tusch/akvarel pletter.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud