2120/360
Skrin af turkis glas med montering af forgyldt metal. 20. årh. H. 8 cm. L. 13 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud