2439/855
Dansk design
Justérbar standerlampe af patineret messing med skærm af gul akryl. 1930–40'erne. H. max. 156.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering