1827/689
Antoni Clavé (f. Barcelona 1913, d. St. Tropez 2005)
Komposition. Sign. Clavé, E.A. Litografi i farver. Lysmål 56×76.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag