2415/774
Frank Rubin (f. Frederiksberg 1918, d. København 1990)
Komposition. Sign. Rubin; betegnet 1966 på rammens bagside. Olie på lærred. 23×25.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag