2014/560
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
“Opstilling”, 1988. Sign. H. E. Olie på lærred. 46×38.
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud