1721/1512
Et par gulvstager af messing, balusterformet stamme på trepasfod. Barokform. 19. årh. H. 110. (2)
Den ene bøjet med ir. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 25. maj 2017
Vurdering
Hammerslag