1721/​1512

Et par gulvstager af messing, balusterformet stamme på trepasfod. Barokform. 19. årh. H. 110. (2)

Den ene bøjet med ir. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 25. maj 2017

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag