2005/32
Et par Louis XVI konsol borde af elm, tilspidsede ben med kanneleringer. 18.-19. årh. H. 72. L. 69. B. 33. (2)
Enkelte ridser og mærker. Mindre revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag