2442/862
Vendor
Lågkrukke af poleret bronze med stiliseret reliefdekor. Stemplet Vendor, Copenhagen. H. 11,5. Diam. 12.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
1160783 |