2435/589
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952)
“Mandslingen og løven ved vældet i skoven”. Sign. monogram 95. Olie på plade. 30×26.
Proveniens: Galerie Knud Grothe, Charlottenlund.
Original stand.
Vurdering
40766 |