Foto endnu ikke klar
880/61
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
Parti fra Gl. Strand i København. En tjenestepige køber fisk. Sign. Paul Fischer. Olie på lærred. 58×74.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, bøger og breve, 18. september 2018
Vurdering
Hammerslag