2441/9007
Skrivetøj af forgyldt bronze prydet med malakit i ovale medaljoner. Antagelig Rusland ca. 1900. H. 9 cm L. 19 cm B. 12 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering