2441/​9007

Skrivetøj af forgyldt bronze prydet med malakit i ovale medaljoner. Antagelig Rusland ca. 1900. H. 9 cm L. 19 cm B. 12 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?