2013/102
Grønlandske fangstredskaber, bestående af harpun med tilhørende spids, sårpløkker, harpunspidser, dolk m.m. 20. årh. L. 9–222. (14)
Brugsspor. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag