2445/​86

Signeret tæppe med blomstervaser og fugle på lys bund. Pakistan. 20. årh. 164×112.

Trænger til vask. Stedvis, let slidte kanter. Slidte frynser.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

987478 550 DKK
1157331 (Autobud) 500 DKK
987478 480 DKK
1157331 (Autobud) 440 DKK
987478 420 DKK
1157331 (Autobud) 400 DKK
987478 380 DKK
1157331 360 DKK

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK