2445/86
Signeret tæppe med blomstervaser og fugle på lys bund. Pakistan. 20. årh. 164×112.
Trænger til vask. Stedvis, let slidte kanter. Slidte frynser.
Vurdering
987478 | ||
1157331 (Autobud) | ||
987478 | ||
1157331 (Autobud) | ||
987478 | ||
1157331 (Autobud) | ||
987478 | ||
1157331 |