2418/526
Asmund Havsteen-Mikkelsen (f. Aeroe 1977)
“A Century of Infinite Resources”, 2023. Sign. på bagsiden Asmund Havsteen-Mikkelsen med titel og datering. Olie på lærred. 60×85.
Proveniens: Erhvevet hos Galleri Kant i 2023.
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag