1846/733
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
Figurkomposition. Sign. Lerfeldt 77, 270/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 72×55.
Mindre fugtpletter. Revne i rammens glas.
Moderne kunst og design, 13. november 2018
Vurdering
Hammerslag