12027/64
Kurt R. Hoffmann Sonderborg (f. Sønderborg 1923, d. 2008)
Komposition. Sign. Sonderborg. 49 eksemplarer. Litografi på papir. Bladstørrelse 91×59,5. Uindrammet.
Håndteringsmærker i arket, en plet tv i midten arket.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag