2039/253
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
En blomstergren. Sign. I. L. Jensen. Bly på papir monteret i passepartout. Bladstørrelse 23×33. Uindrammet.
Enkelte fugtpletter. Papiret er gulnet.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud