2445/​59

Dansk Louis XVI kommode af mahogni, front med fire skuffe. København, 18. årh.s slutning. H. 81. B. 67. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Løse lister i skuffen.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået

853301 3.000 DKK