2147/1253
“Meisterstück” skrivesæt hver prydet med bordeaux resin og forgyldte detaljer bestående af rollerball, ballpoint pen, stiftblyant og “Mozart” stiftblyant. L. ca. 11, 13,5 og 14 cm. (4)
Rollerball pennen er indgraveret og revnet i toppen.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Rollerball pennen fremstår revnet i toppen. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker og Fashion, 24. november 2021
Vurdering
Hammerslag