2015/​68

Fladlåget dansk Barok kiste af egetræ, front med fire fyldninger flankeret af kannelerede pilastre. 18. årh. H. 76. B. 137. D. 59.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag