2440/​912

Italiensk møbeldesign

Rullebord af messing og metal med plader af glas. 1950'erne. H. 75. L. 75,5. B. 38.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Glasplade på toppen med afslag.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?