1921/128
Ovalt spejl i ramme af guldbronzeret metal, prydet med bladværk. 20. årh. H. 88. B. 67.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud