1921/​128

Ovalt spejl i ramme af guldbronzeret metal, prydet med bladværk. 20. årh. H. 88. B. 67.

Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

14 bud

850 DKK
(Autobud) 800 DKK
750 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK