900/444
Jan Voss (f. Hamburg 1936)
Uden titel. Sign. Voss 85. Olie på lærred. 162×130.
Proveniens: Galerie A M, rue du Bac, Paris.
Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag