903/​482

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

“Kemisk bryllup”. Sign. på bagsiden Lars Nørgård oktober 2003. Akryl og olie på lærred. 230×230. Uindrammet.

Sælger oplyser: Ingen fejl

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

60.000–70.000 DKK

Hammerslag

50.000 DKK