903/482
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“Kemisk bryllup”. Sign. på bagsiden Lars Nørgård oktober 2003. Akryl og olie på lærred. 230×230. Uindrammet.
Sælger oplyser: Ingen fejl
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag