2441/781
Skandinavisk design
Justérbar væglampe af messing med perforeret skærm. 1950'erne. L. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte mindre buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 8. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag