2441/783
Vico Magistretti (f. Milano 1920)
“Dim”. Standerlampe af forkromet og sortlakeret metal med justérbar skærm. Udført og mærket hos Oluce, Italien. H. 200.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering