2427/153
Ubekendt maler, 19. årh.
Udsigt over et bjerglandskab med en hytte. Sign. V. F. Olie på papir monteret på lærred. 22×17. Uindrammet.
Enkelte minimale afskalninger. Enkelte retoucheringer samt enkelt stødmærke.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1036003 | ||
874124 (Autobud) | ||
1036003 | ||
874124 (Autobud) | ||
1036003 | ||
874124 (Autobud) | ||
1036003 | ||
874124 | ||
885657 (Autobud) | ||
874124 | ||
885657 (Autobud) | ||
874124 | ||
885657 |