2125/7045
To stave/sceptre udskåret træ med sort patina. Bwa/Mossi, Burkinafaso. L. 34 og 49. (2)
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag