2125/​7045

To stave/sceptre udskåret træ med sort patina. Bwa/Mossi, Burkinafaso. L. 34 og 49. (2)

Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.

Tribal art, 27. juni 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag