899/1198
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Black & White Painting”. Sign. på bagsiden Kvium 98. Olie på lærred. 70×70. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag