2131/504
Ingálvur av Reyni (f. Tórshavn 1920, d. s.st. 2005)
“I fjeldet”. Sign. I av Reyni-98. Olie på lærred. 61×50.
Mindre afskalninger. Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud