12143/19
Alfred Broge (f. København 1870, d. Brønshøj 1955)
Landskab med køer. Sign. Alf. Broge 1920. Olie på lærred. Lysmål 40×57,5. Rammemål 45,5×63. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag