922/146
Et par store empire konsoller af mahogni med beslag af forgyldt bronze og plader af grå marmor, hver med to skuffer. 19. årh.s begyndelse. H. 93. B. 156. D. 52. (2)
Antikviteter – kunsthåndværk, møbler og tæpper, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag