2435/706
Paul Høm (f. Ballerup 1905, d. Gudhjem 1994)
Ung pige med sort kat. Sign. Høm. Olie på lærred. 92×65.
Udstillet: Den Frie Udstilling, København.
God stand.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud