1921/1681
Et par franske régenceform stager af forgyldt bronze, støbte med ornamentik. H. 24 cm; samt et par små lampetter H. 16 cm. 20. årh. (2+2)
Aldersrelaterede spor.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag