1921/​1681

Et par franske régenceform stager af forgyldt bronze, støbte med ornamentik. H. 24 cm; samt et par små lampetter H. 16 cm. 20. årh. (2+2)

Aldersrelaterede spor.

Varia, 23. maj 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag