12027/132
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Komposition. Sign. Schwalbe 76. Litografi i farver nr. 261/300. 75,5×55,5.
Lille farveplet ved nummerering. Ramme med skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag