2021/771
Vilhelm Wohlert (f. 1920, d. 2007)
Ti Magasin lamper af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. H. 13. (10)
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Topstykke mangler.
Moderne kunst og design, 19. maj 2020
Vurdering
Hammerslag