1842/639
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
7 Kompositioner. Alle sign. samt nummerede. Litografier i farver. Bladstørrelse fra 70×50 til 100×70. Uindrammede. (7)
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag