2439/806
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Siddende kvinde. Sign. Kai Nielsen, No. IV, stemplet Nic. O Schmidt Bronzestøber. Poleret bronze. H. 8.
Vurdering
279804 | ||
920941 |