1709/647
Komposition med Ole Lukøje. Sign. Heerup, 243/250. Litografi i farver samt Kompostition. Sign. Jens August Schade, II/X. Litografi. Bladstørrelser 61,5×45,5 cm og 76×56,5 cm. Uindrammede. (2)
Mindre fold i et enkelt hjørne.
Moderne kunst og design (udskudt), 4. marts 2017
Vurdering
Hammerslag
21 bud