2416/113
Et sæt på 10 højryggede Windsor stole af bøgetræ og egetræ. 20. årh. H. 115. B. 60. D. 46.
Proveniens: Harrods London.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Hynder medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag