2147/1249
Brochenål af forgyldt sølv prydet med skarabæ. L. skarabæ 1,6 cm. Nål 6 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 24. november 2021
Vurdering
Hammerslag