2445/180
Fransk olielampe af forgyldt og patineret bronze, mrk. Vernert Successeur de Renaud, Paris. Senere monteret til el. 19. årh. H. 56 cm.
Aldersrelaterede spor. Base med borehuller til montering.
Vurdering
Dette emne er udgået
808896 | ||
1009699 |