1447/163
Ole Due (f. København 1875, d. sst. 1925)
Vinterlandskab. Sign. O. Due. Olie på lærred. 44×63.
Lærredet er dubleret. Retouchering. Flænge repareret. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 17. november 2014
Vurdering
Hammerslag