2416/7509
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Grønt regnskab”. Sign. Poul Anker Bech, 93/180. Litografi i farver. Udført hos Det Grafiske Værksted i Hjørring. Lysmål 45×60.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Grafik og editioner, 16. april 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud