Balder Olrik (f. Virum 1966)
“Brandeburger Tor”. Sign. på bagsiden Balder Olrik 89 med titel. Mixed media på lærred. 195×250. Uindrammet, sorte rammelister medfølger.
Proveniens: Galleri Faurschou, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018